yigitinsaatmantolama@gmail.com

0533 091 3438

0(312) 336 6930

09:00 - 18:00

Tadilat

Anasayfa-Tadilat

Tadilat

Herkes tarafindan kabul edilen bir sey varsa yasadiginiz ortamin yani iç dekorasyonun karakterinizi yansitiyor oldugudur. Iç dekor, evin bütün iç mekâni konforu, bos alanin kullanilabilirligi ve bir kisinin zihnindeki etki seviyesini belirler. Evinizin içinde bulunan bütün malzemeler evinizin iç dekorunu yansitir. Iç dekorasyon yaratici ve teknik çözümleri bir yapi içerisine uygulayarak bir iç ortam insa eden bir meslektir.


Uzman iç dekorasyoncularin hedefi mobilya dekorasyonu, saglik sektörü dekorasyonu, turizm dekorasyonu veya konuk agirlama dekorasyonu alanlarinda yalnizca ortami güzellestirmek degil ayni zamanda içinde yasayacak insan psikolojisini pozitif etkileyecek ortamlar hazirlamaktir. Bunu olustururken isigin parlakligi rengi ve konumunu dogru degerlendirerek insan psikolojini rahatlatici mekanlar saglamaktir. Profesyonel iç dekorasyon ekipleri çalismalarini gelisigüzel degil gerekli egitimi alarak saglarlar.

Firmamizin iç dekorasyon ekibi ise gerekli egitimi almis yeterli tecrübeye ulasmis kisilerden seçilerek olusturulmustur. Çalismalarimizdan bazilari su sekilde dir. Mutfak dolabi ve mutfak yenileme, ev içerisinde salon dekorasyonu ve mobilya dekorasyonu. Yaptigimiz çalismalardaki firma hedefimiz iç dekorasyon firmalari içerisinde zirveye ulasabilmektir.